Exklusivní profesionální brusky na pedikuru.

Exklusivní profesionální brusky na pedikuru pro náročné salony s výbornou obsluhou pro vybranou klientelu. Nejen design, ale především kombinace brusky s postřikem a odsáváním a nebo vysokootáčkových přístrojů, které jsou na úrovni dentálních zařízení. Malá poruchovost díky pohonu vzduchem, bez mikromotorů a odsávacích motorů.
Hodí se pro salony s více pracovišti pro pedikuru, Jeden kompresor s 30 l může zásobovat vzduchem až 10 pracovišť, menší kompresor s 9 litry zvládne bez přídavného zásobníku lehce 4 pracoviště. Kompresor se dá umístit v separátní místnosti a pomocí tenkých hadic rozvézt k jednotlivým pracovištím.
Kompresory jsou tzv. suché kompresory, cili bez olejového mazání a tím zaručují naprosto čistý vzduch dodávaný k pohonu ručních dílů. Další výhodou jsou lehoučké ruční díly bez těžké odsávací hadice, jenom slabá hadička se vzduchem a sprejem a ta nezatěžuje Vaše zápěstí. Skřínka je vybavená třemi různými ručními díly. Ruční díl pro normální frézky na které jste zvyklé od odsávacích přístrojů. Další ruční díl je turbinkový až do 450.000 otáček, kde pracujete absolutně bez tlaku na frézku a na základě těchto vysokých otáček je pro pacienta ošetření absolutně bezbolestné a tím i příjemné. Třetí ruční díl je třífunkční tryska k rychlému vyčistění valu , bez přídavku spreje k okamžitému vysušení odstranění všech nečistot. Výhody vzduchového pohonu jsou v tom, že nepotřebujete elektrický pohon mikromotoru, zmenšuje se váha ručního dílu a celý system je skoro bezúdržbový a zajišťuje bezporuchový chod Vaší praxe. Nižší náklady na provoz jsou viditelné, ale především si usnadníte práci a lépe ošetříte zákazníka.

Brusky pro pedikúru - profesionální 

Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek