Kvalitní nářadí a pomůcky na pedikúru: Kleště, nůžky a skalpely 

Zde naleznete kompletní a kvalitní nářadí a pomůcky na pedikúru.

Pomůcky na pedikuru i manikuru nabízíme v různých velikostech a od různých výrobců, ale vždy jen kvalitní a vyzkoušené instrumenty a pomůcky pro pedikuru a manikúru.

Většina kleští na nehty je vyrobena v Solingenu u kvalitních výrobců s dlouhou tradicí jako jsou Robuso, Doco, Erbe, Becker-Manicure a pod.
Kleště na nehty, nůžky na kůžičku či nůžky na nehty splňují všechny evropské normy o kvalitě a výrobci mají CE certifikaci.

Nabízíme k tomu pro kosmetické salony řadu pomůcek, depilační vosky, ohřívače vosku a další.

Nářadí a pomůcky 

Podkategorie

 • Kleště na nehty

  Kleště na nehty.

  Kleště na nehty dodáváme od předních výrobců v Solingenu. Vysoká kvalita je pro dlouhodobé užívání, výrobky jsou kontrolovány zkušebními institucemi a jsou certifikovány jako CE výrobky. Kleště na nehty výrobců ze Solingenu oplývají bezvadným designem, dlouhou životností a prvotřídní spolehlivostí. Kleště na nehty nabízíme v několika variantách a různých tvarů. Samozřejmě nabízíme kleště na nehty jednočepové, ale i kloubové kleště na nehty s převodem. Kleště na nehty s převodem Vám ulehčí práci, jelikož nemusíte vynaložit sílu k odstřihnutí nehtu. Díky různým tvarům kleští si můžete i vybrat mezi kleštěmi na nehty zarostlé a nebo pro diabetiky. Kleště na nehty zarostlé mají tenký a dlouhý břit, kleště pro diabetiky jsou zaoblené bez hran. Kupte si u nás kleště na nehty ze Solingenu a budete jistě spokojeni. Neprodáváme zboží určené pro domácí potřeby z niklu a chromované, které nejsou vhodne pro sterilizaci, prodáváme pouze profi nástroje. Těšíme se na Vaše objednávky.

 • Kleště na kůžičku

  Kleště na kůžičku.

  Neprodáváme zboží určené pro domácí potřeby z niklu a chromované, které nejsou vhodne pro sterilizaci, prodáváme pouze profi nástroje.

  Kleště na kůžičku dodáváme od předních výrobců v Solingenu. Vysoká kvalita je pro dlouhodobé užívání. Výrobky jsou kontrolovány zkušebními institucemi a jsou certifikovány jako CE výrobky. Vysoká kvalita, výborné zpracování a design je známý u výrobků kleští na kůžičku od výrobců ze Solingenu. Kleště na kůžičku nabízíme v podobě tradičních kleští, ale nabízíme i oblíbené kleště na kůžičku očkové. I různí tvary břitů a jejich různá délka Vám ulehčí výběr kleští na kůžičku u nás. Nakupujte u nás a budete spokojeni.

 • Nůžky na nehty

  Nůžky na nehty.

  Neprodáváme zboží určené pro domácí potřeby z niklu a chromované, které nejsou vhodne pro sterilizaci, prodáváme pouze profi nástroje.

  Nůžky na nehty v různých tvarech a kostrukce pro různě silné nehty, s delším či kratším ostřím. Kvalitní produkty ze Solingenu Vám zaručí precisní stříhání nehtů a kvalita zajistí dlouhou životnost. Povrchové zpracování i design odpovídá určitě Vaším požadavkům na nůžky na nehty pro Vaše potřeby. Jestliže se po dlouhé době ztupí ostří, tak se dají kdykoliv znovu naostřit. Neváhejte a využijte naší nabídku na kvalitní nůžky na nehty, zaručujeme Vám perfektní kvalitu a dlouhou životnost.

 • Nůžky na kůžičku

  Nůžky na kůžičku.

  Neprodáváme zboží určené pro domácí potřeby z niklu a chromované, které nejsou vhodne pro sterilizaci, prodáváme pouze profi nástroje.

  Nůžky na kůžičku z produkce solingenských výrobců zaručují neustále vysokou kvalitu. Kontrolovaná výroba se světoznámou tradicí. Vybrali jsme pro Vás nůžky na kůžičku extra tenké s precizním ostřím pro perfektní odstřihnutí kůžičky. Vysoká kvalita a nároky na nůžky na kůžičku je ze Solingenu proslulá a určitě splní Vaše očekávání. Neváhejte a kupte si nůžky na kůžičku té nejvyšší kvality. Dodáváme je již pťes 20 let k Vaší spokojenosti.

 • Skalpely

  Skalpely.

  Nabízené skalpely jsou chirurgickým nářadím nejvyšší kvality a zaručují při správném zacházení i Vaši kvalitní práci. Vybrali jsme pro Vás skalpely firmy Medin, které už desetiletí vyrábějí chirurgické nástroje nejvyšší kvality. Perfektní ostří a dlouhá životnost jsou garantovány výrobcem. Samozřejmě se dají po určité době opětně nabrousit. Dodržujte hygienické předpisy v očistění nástrojů a dezinfekci. Nezapomeňte nástroje potřísněné krví sterilizovat. Doporučuje se ostré nástroje, jako kleště na nehty, nůžky na nehty a skalpely nesterilizovat na 180°C, ale šetrně na 160°C na 60 minut. Ještě vhodnější pro ostré nástroje je autokláv při teplotách kolem 124°C.

 • Nářadí pro pedikůru

  Nářadí pro pedikúru.

  Nářadí pro pedikúru které nutně potřebujete do Vašeho výběru k ošetření pacientů. Nabízíme nářadí pro pedikúru jak nástrojů, tak i dezinfekčních vaniček. Nechybí ani kvalitní rašple na tvrdou kůži na patách od proslulého výrobce Medisana ze Švýcar. X-krát napodobovaná, ale v kvalitě nedostižitelná. Rohový pilník nebo exkavátor patří na každé pracoviště pedikúry. Mosazný kartáček na čistění fréz, nebo olejíček na nůžky a kleště na nehty je také nepostradatelný ve Vašem nářadí. Podívejte se na náš bohatý výběr a vyberte si potřebné nářadí pro pedikuru.

 • Kosmetické pomůcky

  Kosmetické pomůcky.

  Kosmetické pomůcky pro Vaši potřebu, vyberte si z naší nabídky. Nabízíme ohřívače vosku v různých provedeních a sestavách, jakož i pinzety a nástroj na kůžičku. Pro lepší vidění prodáváme brýle s lupou a i nástavce s lupou na brýle. Samozřejmě Vám na požádání seženeme jakýkoliv instrument na kosmetické účely. Máme zastoupení největší něm. firmy Ionto-Comed, která zásobuje kosmetickými produkty nejen Německo, ale má zastoupení na celém světě. Rádi Vám zašleme na Váš dotaz nejen obrázky ale i popis a cenu.

 • Příručka a plakáty

  Učebice a příručky.

  Nabízíme různé plakáty, plastiky a příručku pro pedikérky.