Profi přístroje a brusky na pedikúru a manikúru

Pedikura a manikúra s našimi přístroji usnadní Vaši práci. Nabízíme Vám kvalitní brusky pro pedikúru a manikúru. Naše brusky představují špičku na světovém trhu v péči o nehty. Máte možnost si vybrat z přístrojů na manikúru, pedikúru, sterilizátor, ultrazvukový přístroje, exkluzivní profesionální přístroje akosmetické a lékařské přístroje:

Podívejte se na naši nabídku přístrojů na manikúru, pedikúru, nehty, profi i domácí péči a najdete vše co budete potřebovat. Nabízené brusky pro pedikuru odpovídají nejnovějším technologiím, včetně tichých odsávacích motorů, dotykového displeje a jiných vymožeností. Brusky na pedikuru a manikuru se ovládají přes dotykový displej. Samozřejmostí brusky pro pedikuru a manikuru jsou i paměti a nastavení otáček a odsávání.

Moderní pedikura se neobejde bez brusky s odsáváním nebo přístroje s postřikem. Do přístrojů máme k dispozici různé sáčky do odsávání.

Doporučujeme přístroje na pedikúru z řady Podotronic Sinus, tradičně nerozbitné s dlouhou životnotností jsou uchytáky fréz a nové odsávací bezuhlíkové motory zaručují několikaroční bezporuchový provoz přístroje. Spojte se s námi a my Vám poradíme.

Brusky, přístroje 

Podkategorie

 • Brusky pro pedikuru s odsáváním

  Brusky pro pedikúru a manikúru s 24 měsíční zárukou.

  Novinka na českém trhu: Bezúdržbové a bezuhlíkové odsávací turbíny!! Brusky na pedikúru s odsáváním pro pedikuru a manikuru. Tiché a kvalitní brusky tradičních německých výrobců. Tyto brusky mají 24 měsíční záruku.

  Dovážíme brusky na pedikúru od nejznámějších a nejkvalitnějších výrobců a sledujeme pečlivě jejich výrobky na trhu. Zabezpečujeme kvalitní servis u výrobce. Pedikúra či manikúra s našimi přístroji pro pedikúru Vám zuručí spokojenou práci a neustálý výdělek.
  Přístroje pro pedikúru a manikúru jsou v dnešní době už nehlučné, odsávací motory mají dlouhou životnost a není třeba žádná výměna uhlíků a nebo celého motoru. Automatické upínání frézek a kolem dokola odsávání je už samozřejmost 20 let téměř u všech výrobců. Bodové odsávání a manuální upínací systém nepatří už léta ke standardu.

  Samozřejmě, že na naše přístroje zajišťujeme kvalitní a rychlý servis. Prodávané přístroje pro pedikúru a manikúru s lehkým ručním dílem, který nebude zatěžovat Vaše zápěstí.
  Existují na trhu různé brusky na pedikúru nebo manikúru od různých výrobců a s různým vybavením obsluhy a v různých designech.

  Z našich 27ti-letých zkušeností s přístroji pro pedikuru a manikuru a především v přehledu na německém trhu výrobců se Vám snažíme prodávat jen ty nejlepší a především nejspolehlivější brusky na pedikuru a manikuru.
  Budeme se i v budoucnosti snažit Vám dodat trvanlivý, spolehlivý a na obsluhu a údržbu ten nejdokonaleší přístroj pro pedikúru pro Vaše specifické potřeby.

 • Pronájem přístroje na pedikúru

  Pronájem brusky na pedikuru.

  Novinka - obnovili jsme opět pronájem přístrojů za měsíční nájemné ve výši od 2150 Kč do 4300 Kč podle výběru přístroje. K dispozici stojí různé přístroje. Podoclassicfile 30 až po Sueda Vac S. Přístroje na pedikúru májí 30000 až 40000 ot./min, silné odsávání a lehoučký mikromotor. Překročí-li nájemní doba 13 měsíců, můžete si přístroj za 1 Kč odkoupit. Pronájem proběhne bez větších problémů do několika dní. Tuto službu jsme obnovili pro zájem zákazníků. Spojte se s námi a my Vám poradíme. K pronájmu jsou k dispozici od jednoduchého přístroje s odsáváním bez větších elektronických výhod jako jsou paměti a dotykový displej. Jednoduchým ovládáním dvěma kolečky nastavíte sílu odsávání a počet a směr otáček. Můžete se i rozhodnout pro exkluzivnější přístroje s pamětí a jinými elektronickými výhodami v provozu. Doba pronájmu je minimálně 1 rok a po 13 měsících si můžete přístroj za 1 Kč odkoupit, nebo koupit nový.

 • Brusky s mlhovým postřikem

  Brusky pro pedikúru se sprejem.

  Běžte s dobou, naučte se využívat novou, šetrnější a rychlejší metodu přístrojové pedikúry!!! Brusky pro pedikuru s postřikem zaručují tichý chod přístroje a rychlejší a příjemnější práci i pocity zákazníka. Přesvědčte se sami. Přístroje pro pedikúru s postřikem jsou výkonnější než přístroje s odsáváním, jsou tišší a zaručují naprostou bezprašnost. Místo ošetření je chlazeno a nehrozí popálení zákazníka a je možno použít vyšších otáček fréz.  Za práci s bruskou s postřikem Vám bude každý zákazník vděčný.
  Brusky se sprejem pro pedikuru jsou dalším pokrokem v oblasti pedikury. Byly vyvinuty na základě zubařských brusek, které vyžadují vysoké otáčky vysoko nad 50.000 ot/min. a nesmějí zub rozehřát a pacienta tak spálit a způsobit mu bolest. Na tomto principu pracují brusky se sprejem a chladí broušené místo nejen sprejem, ale z většiny proudem vzduchu rozprašujícím vodu z nádržky.

  Práce s bruskou se sprejem je ze začátku trochu náročnější než s přístrojem s odsáváním, ale je to jako se vším, je třeba si na tuto techniku zvyknout. Ovládnete ji zrovna tak rychle, jako jste se naučili i jiné věci. Samozřejmě se vyrábějí i frézky větších rozměrů, které jsou uvntř duté a kapalina a vzduch účinně zasahuje na místo broušení.
  Speciální odlehčené frézky diatwister, jsou ty nejúčinnější na ztvrdlou kůži na patách. Výhoda diamantových frézek oproti smirkovým čepičkám je jejich sterilizace a dlouhá životnost. Frézky pro přístroje se sprejem se vyrábějí také v různých velikostech, tvarech a z různých materiálů.

 • Brusky pro pedikúru - profesionální

  Exklusivní profesionální brusky na pedikuru.

  Exklusivní profesionální brusky na pedikuru pro náročné salony s výbornou obsluhou pro vybranou klientelu. Nejen design, ale především kombinace brusky s postřikem a odsáváním a nebo vysokootáčkových přístrojů, které jsou na úrovni dentálních zařízení. Malá poruchovost díky pohonu vzduchem, bez mikromotorů a odsávacích motorů.
  Hodí se pro salony s více pracovišti pro pedikuru, Jeden kompresor s 30 l může zásobovat vzduchem až 10 pracovišť, menší kompresor s 9 litry zvládne bez přídavného zásobníku lehce 4 pracoviště. Kompresor se dá umístit v separátní místnosti a pomocí tenkých hadic rozvézt k jednotlivým pracovištím.
  Kompresory jsou tzv. suché kompresory, cili bez olejového mazání a tím zaručují naprosto čistý vzduch dodávaný k pohonu ručních dílů. Další výhodou jsou lehoučké ruční díly bez těžké odsávací hadice, jenom slabá hadička se vzduchem a sprejem a ta nezatěžuje Vaše zápěstí. Skřínka je vybavená třemi různými ručními díly. Ruční díl pro normální frézky na které jste zvyklé od odsávacích přístrojů. Další ruční díl je turbinkový až do 450.000 otáček, kde pracujete absolutně bez tlaku na frézku a na základě těchto vysokých otáček je pro pacienta ošetření absolutně bezbolestné a tím i příjemné. Třetí ruční díl je třífunkční tryska k rychlému vyčistění valu , bez přídavku spreje k okamžitému vysušení odstranění všech nečistot. Výhody vzduchového pohonu jsou v tom, že nepotřebujete elektrický pohon mikromotoru, zmenšuje se váha ručního dílu a celý system je skoro bezúdržbový a zajišťuje bezporuchový chod Vaší praxe. Nižší náklady na provoz jsou viditelné, ale především si usnadníte práci a lépe ošetříte zákazníka.

 • Brusky bez odsávání pro pedikúru

  Brusky bez odsávání

  Brusky bez odsávání vhodné pro mobilní pedikúru a nebo manikuru s odsáváním zabudovaným ve stolech. Jsou vhodné pro jejich menší rozměry i váhu, Brusky na nehty pro manikúru a pedikúru v různých cenových relacích a různého designu s různými technickými možnostmi. Brusky bez odsávání se dají velmi dobře použít na pracovištích, kde ve stolku na manikúru je zabudované odsávání. Nedoporučuje se používání v uzavřených prostorách a bez ochranné masky. Odbroušený prach může ohrozit Vaše zdraví a v extrémním případě i rozšíření plísní. Dbejte na své zdraví i zdraví zákazníka a používejte brusky bez odsávání jen s odsáváním ve stolcích a nebo ve volné přírodě. Jemný prach z odbroušené kůže se usadí všude a kromě zdravotního hlediska je tu ještě negativně estetický projev. Doporučuje se navlhčit před každým úkonem lehce kůži a tím zabránit té největší prašnosti.

 • Sterilizátory pro pedikúru

  Sterilizátory pro pedikúru.

  Nezbytná podmínka pro sterilizaci Vašich nástrojů je sterilizátor Melag 75. Každá hygiena je s ním spokojená. Sterilizace nástrojů Vám zajistí komfortní hygienické podmínky. Přenášení plísní a jiných bakteriologicky závadných prvků je sterilizací nástrojů vyloučeno. Dodržujte vždy patřičnou čistotu nejen u nástrojů ale i podlahy, stolků a židliček. Nástroje uschovávejte vždy v uzavřené kazetě. Správný postup přípravy nástrojů pro pedikérské a manikérské úkony se dá shrnout do několika vět. Jako první by mělo být mechanické očistění frézek mosazným kartáčkem pod tekoucí vodou a následovné čistění v ultrazvukovém přístroji. Poté se frézky a i jiné instrumenty opláchnou pod tekoucí vodou a vysuší před vložením do sterilizátoru pro pedikúru. Osušení před sterilizací je důležité, ne všechny nástroje jsou 100% nerezové a přenášela by se rez při sterilizaci na jiné 100% nerezové nástroje. Sterilizátor na pedikuru musí být před vlastní sterilizací rozehřátý na 180°C, trvá to např. u sterilizátoru pro pedikuru Melag 75 asi 20 minut. Doba samotné sterilizace je stanovena na 20 minut, to znamená, že dáteli nástroje sterilizovat do neohřátého přístroje Melag 75, musíte nastavit dobu sterilizace na nejméně 45 minut, aby sterilizace proběhla ve sterilizátoru Melag 75 v pořádku. Jistá je druhá varianta, když počkáte se sterilizací do ohřátí přístroje na provozní teplotu a následovně vložíte nástroje do sterilizátoru a nastavíte dobu sterilizace na 25 minut. I zde je nutno počítat s malým ochlazením uvnitř sterilizátoru vložením studených nástrojů. Sterilizátor Melag 75 je účinný a spolehlivý pomocník ve Vaší pracovně. Dbejte na vkládání naprosto čistých nástrojů do sterilizátoru Melag 75, jinak dojde k zapečení nečistoty do instrumentů. Jen důkladné očistění nástrojů ultrazvukem Vám zajistí vlastní sterilizaci a prodlouží životnost nástrojů.

  Jako další možnost je používat ke sterilizaci parní autoklávy, které jsou k nástrojům šetrnější, poněvadž se používájí teploty kolem 124°C. Je třeba ale nástroje či frézky balit do plastových sáčku vzhledem k možné korozi.

 • Ultrazvukové přístroje pro pedikuru

  Ultrazvukové přístroje

  Ultrazvukový přístroj je komfortní řešení k čistění nástrojů. Takto vyčistěné nástroje Vám vydrží a zůstanou ostré. Podívejte se do výběru různých ultrazvukových přístrojů a určitě si vyberete ten správný pro Vaše potřeby. Dezinfekční nádoba, ultrazvukový přístroj a sterilizátor patří do každé pedikúry a zajistí Vám tu nejvyšší možnou hygienu a zabrání jakémukoliv přenosu bakterií, virů a nečistot. Mezi ultrazvukovými přístroji existují obrovské rozdíly v ceně, ve výkonu, v obsahu lázně a i v době, za jakou se nástroje vyčistí. Plastové ultrazvukové přístroje se hodí pro domácí použití. Hygienicky nezávadný je ultrazvukový přístroj z nerezu v četně sítka v lázni ultrazvuku. Trvanlivost a výkon kovových ultrazvukových přístrojů je nepoměrně vyšší než je to u levných plastových. Cena za ultrazvukový přístroj od 0,5 l obsahu a se pohybuje od 150 až do 1200 €, výkon ultrazvuku od 40 W až do 600 W. Některé ultrazvukové přístroje jsou vybaveny topením na určitou teplotu, která zvýhodňuje a urychluje dezinfekční proces v ultrazvukovém přístroji. Důležitá je i tekutina v ultrazvukovém přístroji, která by se měla skládat z vodovodní vody z 97% a 3% speciální vody pro ultrazvukové přístroje jako je např. Elma nebo Emag. Tekutina se musí při viditelném znečistění vyměnit. Při nepřetržitém provozu je třeba dbát na to, aby se tekutina nepřehřála blízko k bodu varu. Dávejte pozor, ultrazvukový přístroj může instrumenty i značně ohřát. Používejte k odebrání nástrojů z ultrazvukového přístroje vždy pinzetu.

 • Brusky pro manikúru

  Brusky pro manikúru

  Brusky pro manikuru s odsáváním i bez odsávání. Vyberte si z naší nabídky spolehlivých přístrojů. Pro naše brusky pro pedikuru zajišťujeme záruční i pozáruční servis. U přístrojů bez odsávání je třeba chránit svoje zdraví a pracovat výhradně s rouškou. I Váš klient by neměl být bez roušky. Existují také různé náhrady za odsávání, které částečně zabrání úniku prachu do okolí. Pro manikúru jsou v prodeji stolky s odsáváním.

  Brusky bez odsávání vhodné pro manikuru s odsáváním zabudovaným ve stolech. Jsou vhodné pro jejich menší rozměry i váhu, Brusky na nehty pro manikúru se prodávají v různých cenových relacích a různého designu s různými technickými možnostmi. Brusky bez odsávání se dají velmi dobře použít na pracovištích, kde ve stolku na manikúru je zabudované odsávání. Nedoporučuje se používání v uzavřených prostorách a bez ochranné masky a odsávání ve stolku. Odbroušený prach může ohrozit Vaše zdraví a v extrémním případě i rozšíření plísní. Dbejte na své zdraví i zdraví zákazníka a používejte brusky bez odsávání jen s odsáváním ve stolcích a nebo ve volné přírodě. Jemný prach z odbroušené kůže se usadí všude a kromě zdravotního hlediska je tu ještě negativně estetický projev. Doporučuje se navlhčit před každým úkonem lehce kůži navlhčit s tím zabránit té největší prašnosti.

 • Sáčky k přístrojům

  Sáčky k přístrojům.

  Sáčky k různým přístrojům z naší nabídky. Nabízíme je v různých typech a množství. Můžete si vybrat mezi normálními hygienickými sáčky anebo zdravotnickými sáčky odpovídající pro hygienu v nemocnicích. Sáčky pro nemocnice máme pro přístroje Podotronic a Hadewe, které mají i certifikaci zdravotnických přístrojů dle EU normy třídy 2A splňuje 93/42/EHS, EN 60601-1, CE 0482.

 • Náhradní přístroje po dobu opravy

  Náhradní přístroje po dobu opravy.

  Náhradní přístroje po dobu opravy poskytujeme v době záruční zdarma, v pozáruční době nabízíme různé přístroje za různou cenu na dobu opravy Vašeho přístroje. Náhradní přístroj Vám zajistí pokračování Vaší práce bez velkého výpadku. Přístroje posíláme Českou poštou obchodním balíkem, který Vám zaručí dodání do 24 hodin. Náhradní přístroj si můžete vyzvednout okamžitě v Praze nebo Chodové Plané a nebo počkat na zaslání poštou. Brusky na pedikuru posílejte nazpátek vyčistění a bez sáčků v odsávání. Hlašte také eventuální poruchu nebo připomínku k provozu brusky na nehty. Očekáváme i šetrné zacházení s přístrojem na pedikúru po dobu, než ho budete zase vracet. Eventuelní poškození náhradní brusky na nehty zaviněné nedostatečnou údržbou nebo obsluhou jinou, než je v návodu k použití Vám bude účtována.

 • Použité přístroje, křesla

  Použité přístroje, křesla a jiné potřeby pro pedikúru, manikúru a kosmetiku

 • 0 Komentář(e)

  Bruska na pedikuru s propracovanou technologií a i designem od největšího něm. výrobce Ionto GmbH. 6 000 až 40 000 ot/min, 8 pamětí, hezký design, tichá a spolehlivá bruska na pedikúru. JEDEN Z NEJLEPŠÍCH PŘÍSTROJŮ NA TRHU. Výrobce má 75. výročí výroby brusek pro pedikuru.

  41 000,00 Kč dodávka 6-12 dní
  dodávka 6-12 dní
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky