Brusky pro pedikúru se sprejem.

Běžte s dobou, naučte se využívat novou, šetrnější a rychlejší metodu přístrojové pedikúry!!! Brusky pro pedikuru s postřikem zaručují tichý chod přístroje a rychlejší a příjemnější práci i pocity zákazníka. Přesvědčte se sami. Přístroje pro pedikúru s postřikem jsou výkonnější než přístroje s odsáváním, jsou tišší a zaručují naprostou bezprašnost. Místo ošetření je chlazeno a nehrozí popálení zákazníka a je možno použít vyšších otáček fréz.  Za práci s bruskou s postřikem Vám bude každý zákazník vděčný.
Brusky se sprejem pro pedikuru jsou dalším pokrokem v oblasti pedikury. Byly vyvinuty na základě zubařských brusek, které vyžadují vysoké otáčky vysoko nad 50.000 ot/min. a nesmějí zub rozehřát a pacienta tak spálit a způsobit mu bolest. Na tomto principu pracují brusky se sprejem a chladí broušené místo nejen sprejem, ale z většiny proudem vzduchu rozprašujícím vodu z nádržky.

Práce s bruskou se sprejem je ze začátku trochu náročnější než s přístrojem s odsáváním, ale je to jako se vším, je třeba si na tuto techniku zvyknout. Ovládnete ji zrovna tak rychle, jako jste se naučili i jiné věci. Samozřejmě se vyrábějí i frézky větších rozměrů, které jsou uvntř duté a kapalina a vzduch účinně zasahuje na místo broušení.
Speciální odlehčené frézky diatwister, jsou ty nejúčinnější na ztvrdlou kůži na patách. Výhoda diamantových frézek oproti smirkovým čepičkám je jejich sterilizace a dlouhá životnost. Frézky pro přístroje se sprejem se vyrábějí také v různých velikostech, tvarech a z různých materiálů.

Brusky s mlhovým postřikem 

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek