Křesla pro pedikúru

Pedikérské křeslo je Váše nejdůležitější část vybavení Vašeho salonu. Proč? Na křesle sedí zákazník a Vy ho ošetřujete. Nezbytně potřebujete k ošetření pat křeslo, které Vám umožní dostat paty nejméně do výše očí, jinak se budete muset sklánět a hrbit, což budete brzy cítit v zádech.
Křesla pro pedikuru máme ve velkém výběru. Dálkové ovládáním el. motorů Vám usnadní nastavení polohy příjemné zákazníkovi a ulehčí především snadnější a pohodlnější ošetření pacientů. Křeslo by mělo být i otočné.
Křesla pro pedikúru nabízíme od jednoduchých až po designově krásným a pohodlným a i extravagantním. Kvalita křesla pro pedikúru či kosmetiku je úplnou samozřejmostí. Záruka na křeslo i pozáruční servis je zajištěn.

Křesla pro pedikúru 

 • 0 Komentář(e)

  Křeslo C1 bylo navrženo a zpracováno pro nejvyšší pohodlí a zároveň pro provozovny s omezeným prostorem. Moderní a zároveň technicky dokonalý sloupový zvedák křesla kolmo nahoru nevyžaduje pro křeslo větší plochu. Křeslo splňuje všechny požadavky pro vyspělou profesionální pedikuru.

  107 000,00 Kč dodací doba na poptávku
  dodací doba na poptávku
 • 0 Komentář(e)

  Křeslo pro pedikuru PODO Xdream 3M je křeslo pro exklusivní salony, polštářování umožní absolutně příjemné posezení, opěrky pod nohy se dají vyklopit do strany, extrémě nízká sedací plocha při nástupu (48 cm), 3 motory slouží k výškovému ovládání, záklonu a opěrky zad a podpěrek pod nohy, jednoduchá úprava k téměř vodorovnému lehátku.

  79 000,00 Kč dodací doba 6-8 týdnů
  dodací doba 6-8 týdnů
 • 0 Komentář(e)

  Křeslo pro pedikuru PODO Xdream 2M je křeslo pro exklusivní salony, polštářování umožní absolutně příjemné posezení, opěrky pod nohy se dají vyklopit do strany, extrémě nízká sedací plocha při nástupu (48 cm), 2 motory slouží k výškovému ovládání, záklonu a opěrky zad o 26,5°

  70 000,00 Kč dodací doba 6-8 týdnů
  dodací doba 6-8 týdnů
 • 0 Komentář(e)

  Kompaktní křeslo pro všechna ošetření v kosmetice i v pedikúře. Výška křesla je ovládána el. motorem, zadní opěradlo a sedací plocha se dá nastavit manuálně.

  67 500,00 Kč dodací doba 6-8 týdnů
  dodací doba 6-8 týdnů
 • 0 Komentář(e)

  Křeslo pro pedikuru. El. motor slouží ke zvedání a naklopení křesla, otočné o 360°, výška opěrky na patu je 105 cm, 35 kg, výška sedadla 55 cm, šířka s opěradly 70 cm, délka nožní části 40 až 55 cm, šířka opěradla 58 cm, nožní pedál pro obsluhu el. motoru. Cena je bez dopravy.

  27 830,00 Kč dodání za 2-3 týdny
  dodání za 2-3 týdny
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek