Vybavení pro pedikúru a manikúru: Křesla, lehátka, židličky a různé doplňky

Pedikura a manikura potřebuje náš nábytek a v každém salónu by jistě neměl chybět nábytek pro pedikuru od nás. Nabízíme Vám zde široký výběr sortimentu.

Prodej vybavení na pro pedikúru a manikúru je náplní našeho eshopu a stačí si jen vybrat! Většina našeho vybavení pro pedikúru pochází z Německa a odpovídá těm nejvyšším standartům co se týče kvality, ale i pohodlí a designu. Kosmetické či pedikérské křeslo je ovládáno většinou el. motory, které usnadňují polohování. Pracovní stolek, křeslo a židlička má být v souladu a dodávat místnosti dojem uceleného vzhledu. Vybavení pro pedikuru a manikuru dodáveme i v různých designech a nemáme problém ani s Vašimi induviduelními přáními. Budete potřebovat kompletní vybavení pro pedikúru nebo manikúru? Obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme s výběrem vybavení pro Vaši pedikúru či manikuru.

Vybavení pro kosmetické salony

Manikúra potřebuje také moderní a účinné vybavení. Přístroje s odsáváním i bez odsávání nabízíme v široké paletě. Nabízíme i stolky pro manikúru s odsáváním. Frézky na gelové nehty patří samozřejmě k naší nabídce pro kosmetické salony. Záruční i pozáruční servis je rychlý a kvalitní.

Vybavení 

Podkategorie

 • Křesla pro pedikúru

  Křesla pro pedikúru

  Pedikérské křeslo je Váše nejdůležitější část vybavení Vašeho salonu. Proč? Na křesle sedí zákazník a Vy ho ošetřujete. Nezbytně potřebujete k ošetření pat křeslo, které Vám umožní dostat paty nejméně do výše očí, jinak se budete muset sklánět a hrbit, což budete brzy cítit v zádech.
  Křesla pro pedikuru máme ve velkém výběru. Dálkové ovládáním el. motorů Vám usnadní nastavení polohy příjemné zákazníkovi a ulehčí především snadnější a pohodlnější ošetření pacientů. Křeslo by mělo být i otočné.
  Křesla pro pedikúru nabízíme od jednoduchých až po designově krásným a pohodlným a i extravagantním. Kvalita křesla pro pedikúru či kosmetiku je úplnou samozřejmostí. Záruka na křeslo i pozáruční servis je zajištěn.

 • Kosmetická křesla

  Kosmetická křesla

  Nabízíme inovativní, funkční a absolutně spolehlivá kosmetická křesla s vynikajícím poměrem ceny a co za tu cenu dostanete. Prodáváme jen špičková křesla od německých výrobců, žádnou Čínu. Výroba křesel je v Německu a výrobce reaguje i na přání zákazníků. Vysoký komfort polštářování, funkčnost a špičkový design. Kosmetická křesla jsou nejen funkčně a designově vyrobené, ale jejich komfortní provedení se nebude líbit jen Vám, ale i všem zákazníkům. Další přednost našich křesel je v nosnosti, kde nabízíme kosmetická křesla až do 200 kg zatížení. Můžete si i vybrat komfortní polštářování třeba se zahřívací matrací anebo s nepropustným povlakem pro olejové masáže. Samozřejmě je polštářování odolné proti dezinfekčním a čistícím prostředkům.

  Náhradní díly jsou na léta zaručené a kosmetická křesla Vám budou sloužit dlouhodobě a bez poruch.

 • Židličky pro pedikúru

  Židličky pro pedikúru

  Židličky pro obsluhu pracoviště, vhodné pro pedikúru i manikúru. Nastavitelné ve výšce sedadla, v naklopení opěradla k získání optimální a individuální polohy pro pedikérku.
  Židlička nastavitelná ve výšce pro pedikérku a nebo nastavitelná podnožka pod nohu zaručí optimální obsluhu zákazníka a pohodlí pro obsluhu. Židličky pro pedikúru nabízíme v široké škále tvarů nejen tvarů ale ico se týče vysokého komfortu pro sedací i zádovou část těla. Po křesle je židlička pro pedikérku ten nedůležitější kus vybavení. Nezapomeňte, že na židličce sedíte spoustu hodin. Vaše židlička musí být na kvalitní kolečkách, aby Vám usnadnila lehký pohyb okolo pacienta. sedací plocha musí vyhovovat Vašemu profilu sedací části a opěradlo by mělo být nastavitelné horizontálně i vertikálně.

 • Relax a Wellness lehátka

  Relax a wellness lehátka

  S Ionto-Wellness lehátky máte možnost volby mezi 2 prvotřídními wellness ošetřeními, které si můžete individuelně konfigurovat a tak Vašim představám o prvotřídním ošetření přizpůsobit. Lehátka jsou v různých provedeních jak v dělitelné ložné ploše anebo naklonění sedací, opěrné a nožní části, posuvné a regulovatelné podložky pod ruce. Samozřejmě je ovládání přes el. motory, většinou 4 motory ovládají celé lehátko. Polštářování je příjemné pro zákazníka a dá se ještě změkčit přídavnou Visko podložkou. Wellnes lehátka se vyrábí ve dvou šířkách 76 a 85 cm a spodní stojan lehátka si můžete vybrat v několika barvach a dekoru a dokonce i s osvětlením. Samozřejmě si můžete objednat i lehátko s vibrační matrací nebo vibrace zvukové, kde jdou do ložné plochy zabudované reproduktory.

  Plně automatická lehátka do exklusivních salonů. Exklusivní lehátka, super design, spolehlivost něm. výrobků a záruka servisu a náhradních dílů. Hodí se do salonů, lázní, hotelů a pod.

  .

 • Pedikérské podnožky pod nohy

  Podnožky pod nohy

  Podnožky pod nohy nastavitelné ve výšce i sklonu opěrky. Podnožka pod nohu je nepostradetelná především u tzv. mokré pedikúry a zvedá nohu do potřebné výšky k úkonům na noze a chodidlech. Podnožka pod nohy je vyráběna v široké paletě barev, ale i tvarů a s různými funkcemi, třeba např. sklápěcí a nastavitelná do výšky. Podnožky pod nohy jsou stabilně vyráběné a zaručují pevné stání na zemi.

 • Pojízdné vaničky pro pedikuru

  Pojízné vaničky.

  Pojízdné vaničky je levná alternativa k pevně zabudovaným vaničkám a splňují nejpřísnější hygienické předpisy. Vanička na pedikúru je pojízdná a dovnitř se vkládají jednorázové sáčky z plastu na jedno použití. Nabízíme vaničky čtvercového a oválného tvaru a do nich i příslušné sáčky. Pojízdné vaničky pro pedikuru doporučujeme do pravozoven, kde není místo pro pevně zabudovanou vaničku a nebo když není Vaše křeslo otočné. Zde splní pojízdná vanička předpisy hygieny pro provoz pedikúry. Dávejte zákazníkovi do vaničky vlažnou až teplou vodu s nějakou mýdlovou pěnou a nechte jim tam ty nohy aspoň 5-7 minut u přístrojové pedikúry namočené, potom nohy otřete a postříkejte Incidinem Spray M a začněte pracovat na nehtech. Mezitím uschnou i chodidla pro ošetření frézkami.

 • Světla s lupou

  Světla s lupou

  Světla s lupou Vám zajistí dobré osvětlení pro Vaši práci a v případě potřeby použijete pro zvětšení zabudovanou lupu. Světlo s lupou je vhodné především pro pracoviště s menším přístupem světla vzhledem k malým oknům nebo slabším osvětlením. Světla s lupou se používají při práci na kuřích okách a nebo i pro zvětšení místa a rozpoznání, jestli to není bradavice a je to skutečně kuří oko. Zásada pro pracovny pedikúry je ale dobré denní osvětlení, které si ráno a pozdě odpoledne můžete s lampou vylepšit.

 • Kufry pro přístroje

  Kufry pro přístroje

  Kufry pro přístroje jsou nenahraditelné v mobilní pedikúře, uložíte vše co potřebujete na jedno místo a máte vše sebou. Kufry pro pedikúru se vyrábějí v mnoha variantách a jsou jako "ušité" i pro jednotlivé přístroje. Potřebné nástroje, frézky, dezinfekční prostředky a jiné pomůcky se dají uložit do vyhražených prostorů. Samozřejmě je většina kufrů pro přístroje vybavena i transportním nosičem s kolečky. Kufry pro přístroje Vám ulehčí transport a chrání přístroj a nářadí před poškozením. Kufry pro brusky jsou z většiny vybaveny i další elektrickou zásuvkou pro připojení jiného zařízení jako je např. osvětlení nebo malý přenosný sterilizátor. Přístroje zůstavají při práci v kufříku a není třeba je z kufru pro přístroje vyndávat.

 • Manikérské stoly s odsáváním

  Manikérské stolky s odsáváním.

  Důležité vybavení Vašeho salonu představují manikérské stoly s odsáváním s hezkým designem a funkční i estetické provedení. Stolky s odsáváním musí pohladit Váš zrak i zrak Vašeho zákazníka. Ale nejen design, ale i funkčnost odsávání jsou důležité komponenty. Vyberte si z naší nabídky a budete spokojeni. Samozřejmě Vám můžeme dodat dalších mnoho modelů různých stolků, stačí se s námi jen spojit. Můžeme Vám vybrat na něm. trhu stolek podle Vašich představ designu a vybavení. Disponujeme několika kvalitními dodavateli a rádi Vám pomůžeme v zařizování Vašeho salonu.

 • Stolky pro pedikúru

  Pracovní stolky pro pedikúru.

  Pracovní stolky s přihrádkami, zásuvkami, lehce omyvatelný povrch, špičkový dizajn, samozřejmě na kolečkách. Pracovní stolek pro pedikuru se hodí pro uložení přístroje na pedikúru a nástroje pro pedikuru najdou své místo v přihrádkách. Stolek pro pedikúru by měl být pojízdný na kolečkách a lehce nastavitelný do polohy příjemné pro pedikérku. Lehká omyvatelnost a dezinfekce ploch je podmínkou. Stolek pro pedikúru by měl mít i dost velkou pracovní plochu pro nářadí na pedikúru, potřebou dezinfekci, popřípadě i místo pro sterilizátor, ultrazvukový čistič.

 • Masážní lehátka

  Masážní lehátka

  Masážní lehátka nabízíme v široké škále tvarů, barev a vybavením. Jednoduchá lehátka pevná, masážní lehátka s hydraulickým nastavenám a i lehátka s el. motory s dálkovým ovládáním. Masážní lehátka jsou vyrobena u předních německých a EU výrobců. Neprodáváme žádné, kde není zaručen servis a náhradní díly. Jsou stabilní a funkční a spolehlivost made in Germany. Samozřejmě nabízíme zákazníkům bohatý výběr barev a i výšku polštářování. Masážní lehátka dodáváme osobně přímým dovozem od výrobce. Dodací doba může být delší než 5 týdnů, objednejte si Vaše lehátko včas.