Komfort Xtension 4M

8460 4M

Nový produkt

Kosmetické lehátko Komfort Xtension 4M je ve svých funkcích a komfortu těžko dosažitelné. Toto budou Vaši zákazníci pociťovat a i Vám nabízí křeslo maximum profesionální obsluhy i ošetření zákazníka. Nosnost 180 kg.

Více informací

skladem

90 000,00 Kč s DPH

 • Kosmetické lehátko Komfort Xtension M celkový popis:

  Kosmetické lehátko Komfort Xtension 5M je ve svých funkcích a komfortu těžko dosažitelné. Toto budou Vaši zákazníci pociťovat a i Vám nabízí křeslo maximum profesionální obsluhy i ošetření zákazníka.Přesvěčte se sami o úplně automatickém ovládání křesla. 4 motory mohou bez problémů pomocí dálkového ovládání změnit úhel zádové opěrky, sedací plochy, zvednout výšku křesla z 53 cm do 98 cm. Opěrka pod nohy se ovládá elektricky přes dálkové ovládání. Samozřejmě se dá křeslo položit do vodorovné polohy pro masáže. Odklápěcí opěrky pod ruce jsou čalouněné z obou stran a vysouvací opěrka pod hlavu až o 12 cm umožní pacientovi i vleže příjemnou polohu.

  Komfort Xtension se dá koupit  s různým vybavením a tím splnit Vaše představy. Základní model je následující: Plně automatické křeslo/lehátko, Klasické polštářování v bílé barvě, dálkové ovládání ruční, nožní díl v jednom dílu, nebo se dá objednat vysouvací díl pod paty.

  Extra vybavení: Vysouvací díl pod paty 5900 Kč, polštářování s ohřevem 11200 Kč. Polštářování proti mikroorganizmům, plísním a podobným redukuje na minimum a zabrání i zbarvení z oděvů a nebo fleků od vosku. 2 možnosti polštářování: Classic, Kissen.  Classic je 10 cm vysoké, hladké. Kissen je 12 cm a dobře se formuje dle těla.  Zároveň jsou všechny varianty odolné vůči dezinfekčním a čistícím prostředkům. Příplatek za Kissen polštářování je 8500 Kč nezahřívané, zahřívané 20500 Kč.  Nožní dálkové ovládání s 3 pamětěmi polohy 6800 Kč.

  Dovoz křesla na místo určení 4000 Kč.

  Technické údaje:

  kategorie: automatické /   vhodné i pro masáž: ano /   motory: 5 / rozměry: 174 x 82 x 53 cm /  rozměr na podlaze 971 x 565 mm /  váha:  85 kg / el. připojení     230 V / 50-60 Hz   460 VA /  výška sedací plochy     53 - 98 cm / výška opěrky zad: 52 cm /  úhel nastavení sedací části 26° /  nastavení úhlu pro nožní díl: 45°, pro vysouvací do 90° /  rozměr sedací plochy 47 x 56 cm, opěrky 14 cm široké.

  polštářování Contour-Vibra-Vital je další možnost zajišťující masážní systém pro wellness ošetření.

Recenze

Momentálně nejsou dostupné žádné recenze od zákazníků.

Napsat recenzi

Komfort Xtension 4M

Komfort Xtension 4M

Kosmetické lehátko Komfort Xtension 4M je ve svých funkcích a komfortu těžko dosažitelné. Toto budou Vaši zákazníci pociťovat a i Vám nabízí křeslo maximum profesionální obsluhy i ošetření zákazníka. Nosnost 180 kg.

5 dalších produktů ve stejné kategorii: